Vieme, kde nakúpiť pojazdové kolieska aj KTL prepravky pre vašu prevádzku

Výroba, logistika, sklad – pre tieto miesta je typická potreba jednoduchého a bezpečného presunu tovaru. Potrebujeme ho niekde skladovať, ľahko rozpoznať a presúvať bez nárokov na príliš namáhavú fyzickú prácu. Potrebné vybavenie vám dodá PK Group Slovakia.

Potrebujete pojazdové kolieska?

Zháňame ich ako náhradné diely, keď potrebujeme vyriešiť nejaký transportný zlepšovák, alebo ak si vyrábame vlastnú pomôcku na prepravu úplne od základu. Miesto, kde nájdete snáď úplne najväčší sortiment pojazdových koliesok, je e-shop PK Group. Firma ponúka pojazdové kolieska mnohých typov. Ide o prístrojové kolieska, hygienické kolieska, antistatické kolieska, polyuretánové kolieska, polyamidové silikónové kolieska, transportné priemyslové kolieska, nábytkové a dizajnové kolieska, s termoplastickou gumou, s modrým behúňom, nerezové kolieska, kolesá pre vysoké teploty aj samostatné kolesá.

Vyberte si pojazdné kolieska správne

V prvom rade potrebujete vedieť, pre akú nosnosť budú slúžiť. Spočítajte správne dynamické zaťaženie. Vyberte si tiež kolieska s vhodnými ložiskami. V PK Group vám ponúknu ihlové, venčekové aj presné guľôčkové ložiská.

KLT prepravky nielen do automobilového priemyslu

Potrebujete prepravky? Skúste KLT prepravky! Tieto veľmi praktické malé plastové prepravky sa používajú predovšetkým v automobilovom priemysle. Užitočné sú však aj v iných výrobných aj nevýrobných odvetviach.

Úžasné prepravky majú veľmi dlhú životnosť a veľmi dobre sa s nimi manipuluje. Sú kompatibilné s europaletami, na ktoré sa dajú veľmi pekne vyskladať. Sú tiež stohovateľné a majú veko.

Veľkou výhodou KLT prepraviek je pomerne široká prevádzková teplota. Nepoškodí ich väčšie teplo ani mráz. Prepravky sa tiež veľmi dobre udržujú hygienicky čisté (aj vďaka hladkému dnu) a sú tiež odolné väčšine chemikálií. Majú integrovanú praktickú plochu na nalepenie čiarového kódu, takže je veľmi ľahko dohľadateľný a identifikovateľný ich obsah kedykoľvek vo výrobnom či logistickom procese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.