S optikou to sviští rýchlejšie. Nakúpte kvalitné optické káble

Hľadáte dodávateľa prvkov pre stavbu optických sietí? Na sortiment pre optické riešenia sa špecializuje spoločnosť Coretel.

Optika je dnes veľmi obľúbeným riešením a ide o najspoľahlivejší typ pripojenia k internetovej sieti. Vďaka optike sa výrazne zvýšila rýchlosť prenášaných dát aj spoľahlivosť pripojenia.

O optické pripojenie je záujem. Nie je sa čomu diviť. Optické káble prinášajú zaujímavé benefity v rýchlosti pripojenia, v spoľahlivosti, bezúdržbovosti aj v bezstratovej technológii prenosu dát. Káble naviac nie sú elektricky vodivé, a tak v nich nedochádza k iskreniu. Sú preto bezpečné aj z pohľadu požiarnej odolnosti.

Pre získanie výhod z optiky je ideálne doviesť optiku nielen k spoločnému miestu pripojenia, teda napríklad k bytovému domu, ale až do jednotlivých bytov. V byte sa potom signál ďalej rozvádza UTP káblom, alebo bezdrôtovým riešením.

Optické riešenia od Coretel

Zaoberáte sa inštaláciou optickej siete? Optické riešenia ponúka veľkoobchod Coretel, ktorý sa špecializuje na produkty pre výstavbu optických sietí, ale aj na koaxiálne siete, kamerové riešenia, dátové siete a iné sieťové prvky. Pokiaľ ide o optické siete a optické riešenia, ponúka spoločnosť optické káble, optické patch panely, príslušenstvo pre optickú sieť, nástroje pre optické káble, FTTX boxy a odbočné panely, zásuvky, meraciu techniku aj potreby pre zváranie optiky.

Pred výberom optických prvkov pre sieť je nutné vedieť podrobnosti o spôsobe inštalácie siete. Firma ponúka všetko pre inštaláciu optiky zemou, vrátane káblových šachiet aj chráničiek káblov. Taktiež má v sortimente závesné riešenia pre inštaláciu.

Kvalitné príslušenstvo pre optickú sieť na jednom mieste

Pre vybudovanie spoľahlivej optickej siete sa nezaobídeme bez dobrého príslušenstva. Môže ísť o maličkosti, ktorou je napríklad spojka na optický kábel, ale aj o rôzne rozvádzače, rozbočovače, útlmové členy a ďalšej súčasti siete. Coretel ponúka osvedčené príslušenstvo v top kvalite.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.