Drevené hračky pre deti – krok vedľa neurobíte

Postavičky, drevené detské náradie, kocky, autodráhy alebo divadielka – to sú krásne darčeky z dreva, ktoré majú dušu a navyše sa s nimi deti môžu učiť. Ale drevené hračky nie sú len pre najmenších, na Drevko.sk nájdete aj drevené hlavolamy a stavebnice, nad ktorými si bude celá rodina lámať hlavu.

Prečo práve drevené hračky?

Drevko prináša drevené hračky pre deti a najmenších od slovenských i zahraničných výrobcov. Drevená hračka je ekologická, kvalitná a trvanlivá. Všetky drevené hračky spĺňajú najprísnejšie normy a sú bezpečné. Obľube sa tešia predovšetkým klasické drevené hračky – ťahacie hračky, drevené puzzle, drevené stavebnice, odrážadlá, hojdacie kone, drevené hudobné nástroje, drevené guličkové dráhy a pod. U dievčat sú obľúbené drevené domčeky pre bábiky a kočíky.

Detské kuchynky patria k tým najžiadanejším výrobkom z dreva. Na sklade máme mini kuchynky “aby sa nepovedalo”, ale aj kúsky v takmer životnej veľkosti, ktoré sa budú skvele vynímať v detskej izbe.

Detské náradie urobí z vašej ratolesti malého montéra. Kúpte mu sadu nástrojov a k tomu aj stolík, na ktorom môže zhmotňovať svoje predstavy a nápady.

Didaktické drevené hračky si kladú za cieľ nielen baviť, ale aj učiť. Či už ide o rôzne kocky, drevené stavebnice, pyramídy alebo hry na precvičovanie čísel, táto drevená hračka sa vo vašej rodine udrží po generácie.

Drevené autíčka a garáže potešia každého malého šoféra. Môže sa hrať s požiarnou zbrojnicou, v parkovacích garážach, na pretekárskej dráhe alebo na drevenom letisku.

Hlavolamy zabavia celú rodinu na dlhé večery. Vyberte si napríklad veľmi obľúbenú drevenú vežu, magnetické puzzle a stavebnice, pexeso alebo mikádo.

Ako vidíte, ponuka drevených hračiek je naozaj veľmi pestrá. Neviete sa rozhodnúť? Poraďte sa priamo so svojim dieťaťom – radosť mu urobíte tak či tak, avšak určite má hračku, o ktorej už dlho sníva.

Autor: https://www.texto.sk/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *