Prepravný vozík vám uľahčí prácu s prepravkami

Pracujete s plastovými prepravkami? Uľahčite si prácu. Pre zjednodušenie manipulácie s prázdnymi i plnými prepravkami sa hodí prepravný vozík.

Prepravný vozík významne uľahčuje manipuláciu s plastovými prepravkami, ale aj manipuláciu s tovarom v prepravkách. Firma Schoeller Allibert dodáva prepravné vozíky v niekoľkých rozmerov a s rôznou nosnosťou. Svojim tvarom prepravné vozíky umožňujú bezpečne prepraviť aj viac na seba nastohovaných prepraviek – prázdnych, ale aj plných. Všetky vozíky sú ľahké a hygienické. Jednoducho sa čistia, sú z netoxického plastu a hodia sa pre použitie v chladiarňach aj mraziarňach.

Prepravné vozíky Schoeller Allibert sú ergonomické aj ekologické

Vďaka ergonomickému tvaru uľahčujú prepravné vozíky prácu zamestnancov. Súčasne ju zefektívňujú a zrýchľujú. Vozíky sa líšia rôznymi typmi koliesok (napr. pogumované pre zníženie hluku), môžu sa opatriť rukoväťou a brzdným systémom. Väčšina vozíkov má nosnosť 250 kg, ale najsilnejší z modelov znesie zaťaženie až 500 kg. S prepravným vozíkom sa pritom jednoducho manévruje aj pri vysokej záťaži.

Vozíky sú vyrobené z trvanlivého plastu, ktorý je na konci svojej životnosti 100 % recyklovateľný. Každý vozík je sledovateľný. Je opatrený čiarovým kódom, ktorý umožňuje v rámci logistiky zistiť, kde sa vozík aktuálne nachádza.

O firme Schoeller Allibert

Spoločnosť Schoeller Allibert vyrába nielen prepravné vozíky, ale predovšetkým skladacie paletové kontajnery, pevné plastové kontajnery, plastové IBC kontajnery, stohovacie prepravky, zasúvacie plastové prepravky, malé skladacie prepravky, plastové palety aj nápojové prepravky. Svojimi výrobkami sa zameriava na potravinársky a nápojový priemysel, poľnohospodárstvo, automobilový priemysel, priemyslovú výrobu, retail a poolingové služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.