Drevené debničky a prepravky drevko

Hľadáte debničky a prepravky vyrobené z dreva? Slovenský internetový obchod drevko prináša debničky, prepravky, drevené boxy a dokonca aj drevené truhlice. Všetky sú poctivo a precízne vyrobené z dreva.

Drevené debničky, boxy a prepravky patria medzi veľmi populárny tovar hneď z viacerých dôvodov. Praktické využitie nájdu totiž v každej oblasti a naprieč rôznymi segmentmi. Či už v domácnosti, obchode, logistike alebo hoci aj v priemysle. Poďme sa teda pozrieť na základné informácie týkajúce sa debničiek a prepraviek.

Drevené debničky na predaj

Debničky, alebo často nazývané aj ako bedničky (skôr české slovo), sa väčšinou vyrábajú z dreva. Najčastejšie z borovicového, smrekového alebo bukového dreva. Sú niekoľkokrát dohladka brúsené a skvele poslúžia doma aj v predajniach.

Už sme videli debničky ako poličky, iné ako nábytok, debničky v detskej izbičke a v ďalších bol zase hamburger v reštaurácii. Prekvapte nás ďalším nápadom aj vy. Prezrite si našu bohatú ponuku a vyberte si tie pravé pre vašu novú víziu.

Prinášame viacero rozmerov debničiek a boxov, ktoré majú / nemajú rukoväte alebo poklop. Dokonca, niektoré drevené debničky sú na kolieskach pre ľahšiu manipuláciu. Ak si nevyberiete, tak sa určite pozrite aj do veľmi blízkej kategórie drevené truhlice.

Drevené prepravky na ovocie, zeleninu a čokoľvek

Drevené prepravky sú taktiež vyrobené z masívneho smrekového / borovicového dreva a sú zdravotne nezávadné, široká možnosť použitia v domácnosti aj v dielni, prepravky sú stohovateľné a prakticky doplnia napríklad drevené regály.

Všetky prepravky dodávame v prírodnom stave – bez náterov a farieb. Pokiaľ však budete chcieť, môžete si kúpiť a ozdobiť si ich podľa vlastnej fantázie! Z drevených prepraviek sa dajú ľahko vyrobiť poličky na stenu alebo jednoduché nočné / konferenčné stolíky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.