Hľadáte kvalitný elektromotor? Máme pre vás tip!

Elektromotory nachádzajú uplatnenie v mnohých firmách, ale aj domácnostiach a iných zariadeniach. Ak váš starý elektromotor začína vypovedať službu a hľadáte nový, zamerať by ste sa mali najmä na kvalitu…

Elektromotor je jeden z najdôležitejších vynálezov ľudstva. Na rozdiel od spaľovacích motorov je elektromotor nenáročný na údržbu, nemôžeme sa tak čudovať tomu, že elektromotory sú využívané na všetkých výrobných linkách, sú srdcom čerpadiel, nájdeme ich v rôznych zdvíhacích zariadeniach, ale aj v automobiloch. Nevyžadujú mazanie olejom, systém zapaľovania, dolievanie benzínu a mnohé ďalšie činnosti, ktoré sú kľúčové pre chod spaľovacieho motora. A čo je hlavné, elektromotor pri svojej činnosti neprodukuje žiadne plyny a výpary, ktoré by obmedzovali jeho činnosť v uzatvorených priestoroch. Výhodou elektromotorov je aj takmer nehlučná prevádzka a pokojný chod bez značných vibrácií a kmitov. Jednoduchá konštrukcia elektromotora sa podpisuje pod to, že elektromotor dokáže bez akejkoľvek údržby fungovať aj desiatky rokov. Vekom však pomaly stráca účinnosť, ložiská sa opotrebúvajú a na trhu sa objavujú moderné elektromotory, ktoré pracujú oveľa efektívnejšie. Raz tak príde čas na výmenu.

Špičková kvalita a rýchle doručenie

Ak budujete nové zariadenie s elektromotorom, prípadne len vymieňate starý elektromotor za nový, pravdepodobne chcete zohnať čo najkvalitnejší elektromotor, ktorý vydrží naveky, za čo najlepšiu cenu a s rýchlym dodaním. Všetky tieto požiadavky splní spoločnosť OSA Žilina, dlhoročný expert na elektromotory. V ponuke spoločnosti OSA nájdete kvalitné elektromotory Siemens, ktoré vo svojich zariadeniach využívajú všetky popredné svetové spoločnosti. Hovoríme tu najmä o asynchrónnych elektromotoroch, ktoré sú typické svojou mimoriadne jednoduchou konštrukciou, na ktorej sa prakticky nemá čo pokaziť. Potešia minimálnymi stratami a vysokou efektivitou prevádzky. V ponuke nájdete elektromotory na všetky použitia, od čerpadiel, cez ventilátory, dopravníkové pásy, až po žeriavy. Tak vyberte si svoj kvalitný elektromotor aj vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.