Prepravujete tovary? Prepravujte ich v tom najlepšom!

Preprava a skladovanie tovarov nie sú jednoduché záležitosti a vyžadujú si kontajnery, ktoré čo najlepšie splnia svoj účel. Ako ich rozpoznáte?

Každý majiteľ firmy alebo pracovník logistiky veľmi dobre vie, že celá preprava a skladovanie tovaru sú postavené na jednej veci – tou nie je kamión, loď, ani vysokozdvižný vozík, hoc aj tieto elementy sú dôležité. Tým najpodstatnejším článkom sú však prepravky. Používa ich každá jedna firma, hoci každá má k nim svojský prístup. Firmy, ktoré sa snažia šetriť náklady kde sa dá, používajú väčšinou čo najlacnejšie prepravky. Tie sa síce na prvý pohľad môžu javiť ako ideálne riešenie, je to predsa len prepravka, v ktorej sa prepravuje tovar, nie? Nuž, takáto úvaha správna nie je. Prepravka je totiž zodpovedná za bezpečné prepravenie tovaru do cieľovej destinácie, prípadne jeho ochránenie pred vonkajšími vplyvmi niekde v sklade. A to lacné prepravky nikdy nedokážu tak dobre, ako kvalitné prepravky, ktoré síce sú o niečo drahšie, ale svoju cenu vykompenzujú mnohými výhodami naviac.

Dlhá životnosť a jednoduchá údržba

V dnešnej dobe majú pri preprave hlavné slovo plastové kontajnery. Žiadny iný materiál nedokáže tak dobre splniť toľko kritérií ako práve plast. Nie je však plast ako plast. Za kvalitný plast, ktorý má veľkú nosnosť a slúžiť vydrží dlhú dobu, si treba priplatiť. Značkou, kontajnerov, pri ktorej si môžete byť istí, že vás nesklamú, je práve Schoeller Allibert – svetová špička vo výrobe prepravných kontajnerov. Plastový kontajner Schoeller Allibert je dokonalým pomocníkom pri preprave všetkých typov produktov. Je s ním jednoduchá manipulácia, veľmi ľahko sa čistí a vyrobený je z plastu, ktorý sa len tak ľahko nepoškodí. Spoľahlivo tak uchráni akýkoľvek produkt, ktorý do neho naložíte. Získať môžete naviac aj skladacie plastové kontajnery, ktoré šetria miesto a váš čas. Tak nečakajte a vyberte si nový plastový kontajner do vašej firmy aj vy a prepravujte tovary v tom najlepšom!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *