Prečo si dojednať rizikové životné poistenie? Dôvodov je hneď niekoľko

V súčasnej dobe je poistenie veľmi dôležité, pretože vám kryje prípadné úrazy a ťaživé životné situácie. Ak ste sa rozhodli založiť si životné rizikové poistenie, mali by ste si nechať na výbere záležať, pričom mesačná suma, ktorú budete platiť, by nemala byť rozhodujúcim faktorom. Ideálne je zveriť nastavenie poistnej zmluvy do rúk odborníka, ktorý vám zostaví takú zmluvu, aby vám nielenže vyhovovala cenou, ale tiež vám pokryla všetky dôležité životné riziká.

Pri uzatváraní poistenia záleží na veku, pohlaví a tiež zdravotnom stave. Ak máte vážnejšie zdravotné komplikácie, len máloktorá poisťovňa vás poistí. Ak vás aj cez zdravotné ťažkosti poistí, zrejme zaplatíte nemalú čiastku za mesiac. Čím skôr si teda rizikové životné poistenie dohodnete, tým lepšie.

Pozrite sa na ponuku poistenia od Union poisťovne

Ak hľadáte poisťovňu, ktorá by vám dojednala rizikové poistenie, určite sa obráťte na Union poisťovňu. Poskytuje dva druhy poistenia. Prvým variantom je UniRisk, čo je rizikové životné poistenie určené na krytie poistných rizík. Vhodné je pre osoby vo veku od 13 do 65 rokov.

Ešte je k dispozícii UniRisk Senior, čo je rizikové životné poistenie, v rámci ktorého ste poistení pre prípad smrti s úrazovým pripoistením. Ako už samotný názov napovedá, UniRisk Senior je produkt určený seniorom.

Ako si poistenie dojednať?

Ak si teda chcete dojednať rizikové životné poistenie, nie je nič jednoduchšie ako navštíviť najbližšiu pobočku Union poisťovne, kde rovno môžete podpísať aj zmluvu. Zvolíte si požadované krytie z pestrej škály poistenia, pripoistiť si môžete aj deti pre prípad úrazu a choroby, v neposlednom rade si môžete zmeniť výšku poistného počas trvania poistenia. Union poisťovňa sa totiž snaží vždy vyhovieť svojim zákazníkom, aby boli čo najspokojnejší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.