Desigual – najnovšia móda zo španielska, ktorú musíte mať!

Jar sa už pomaly blíži, čo pre nás znamená len jedno – povinnosť pripraviť svoj šatník na ďalšiu sezónu. Čo takto tento rok vyskúšať niečo netradičné – oblečenie a topánky Desigual?

Oblečenie z južanských krajín má vždy špecifický šmrnc a štýl, z ktorého doslova vyžaruje leto, teplo a more. Prečo to hneď na úvod spomíname? Nuž, jednou z takýchto južanských značiek je aj značka Desigual. Tá pochádza priamo zo slnečného Španielska, to si všimnete hneď, ako uvidíte prvých pár dizajnov oblečenia. Značka Desigual po veľmi dlhú dobu nebola na Slovensku takmer vôbec známa, každým rokom sa však stáva čoraz populárnejšou. Ak teda začínate s veľkou obnovou šatníka na nadchádzajúce obdobie, nová kolekcia jar/leto 2019 od značky Desigual by určite nemala chýbať vo vašom „wishliste“. Čo v kolekcii Desigual nájdete?

Topánky do každého počasia

Začnime od nôh, v novej kolekcii nesmú chýbať originálne topánky Desigual, medzi ktorými sa nachádzajú kúsky k bazénu, na bežné nosenie, ale aj modely vhodné do chladných podmienok skorej jari. Charakteristické sú svojím originálnym dizajnom, v ktorom veľmi silno pocítite španielskeho ducha.

Šaty, ktorými ohúrite

Šaty sú základom šatníka každej ženy a dámske šaty Desigual sú skvelou voľbou pre každú ženu, ktorá chce byť originálna. Už žiadne monotónne vzory, ktoré sú na každom kroku, dámske šaty Desigual zaistia, že budete tou najoriginálnejšou ženou široko-ďaleko!

Všedné-nevšedné tričká

Aj pri kúskoch oblečenia, ktoré nosíte bežne každý deň, si v ponuke Desigual nájdete to svoje. Tričká Desigual, či už dámske alebo pánske, sú rovnako ako iné kúsky oblečenia očarujúco originálne.

Kabelky – bodka na záver

Ak vás značka Desigual zaujme natoľko, že sa stane právoplatnou kráľovnou vášho šatníka, bodkou za vaším štýlovým outfitom budú dámske kabelky Desigual. Tie veľmi jednoducho dopasujete k oblečeniu Desigual.

Objednávajte už dnes!

Oblečenie Desigual si môžete objednať ešte dnes, v e-shope Differenta.sk, ktorý je autorizovaným predajcom oblečenia a doplnkov Desigual. Zaručuje rýchle dodanie, takže ak si svoje nové štýlové oblečenie Desigual objednáte ešte dnes, čoskoro sa z neho budete môcť tešiť naživo. A nová sezóna sa môže začať!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *