Ako nosiť vtipné ponožky so štýlom a eleganciou?

Farebné ponožky sa stali v posledných rokoch trendovým módnym doplnkom. Dni bielych a čiernych ponožiek sa skončili a prichádza nová éra. Vtipné ponožky sú pre odvážnych mužov a vy, samozrejme, musíte vedieť, ako ich nosiť.

Na špeciálnu príležitosť

Ak sa obliekate na nejakú príležitosť, nechajtesvoju fantáziu bežať na plné obrátky. Pokiaľ sa väčšina vášho oblečenia nesie v pokojnejších farbách a odtieňoch, na ponožkách sa môžete vyblázniť dosýta.Zabudnite na pravidlá.

Prispôsobte ponožky svojmu oblečeniu

Podľa toho, či sa obliekate polo formálnu alebo formálnu udalosť, vaše ponožky by mali ladiť k zvyšku vášho oblečenia. Pri neformálnych príležitostiach si môžete pokojne vziať zo šatníka tie najbláznivejšie ponožky, aké v ňom máte. Pri tých formálnejších voľte trošku striedmejšie vzory a farby.

Veselé ponožky a nohavice

Nakombinujte ponožky s nohavicami. Nájdite pár ponožiek, ktorý má rovnakú základnú farbu ako nohavice.Ak nie farbu, aspoň približný tón. Napríklad modré ponožky skvelo zapasujete k modrým džínsam. Avšak, nemusíte sa báť ani pestrejších farieb a zaexperimentovať s bláznivými vzormi.

Odhaľte ponožky v tom správnom pomere

Novým trendom v mužskej móde je klesajúca dĺžka nohavíc. Muži nosia vyššie nohavice, čím ukazujú čoraz viac z ponožiek. Avšak, aj tu platí pravidlo, že všetkého veľa škodí. Uistite sa preto, že vaše nohavice dosahujú primeranú dĺžku a dopĺňajú tak veselé ponožky.

Vtipné ponožky, ktoré vám ponúka e-shop Dedoles, sú kreatívne a originálne. Každá je iná, spolu ale tvoria perfektný pár. To je ich základným znakom. Navyše, do sveta vysielajú myšlienku a hlboké posolstvo o tolerancii a odlišnosti. O tom, že všetci sme si rovní, nezáleží na farbe pleti, pohlaví ani zdravotnej diagnóze.

Okrem ponožiek sa môžete poobzerať aj po iných zaujímavých kúskoch – po bavlnených mikinách a tričkách, vďaka ktorým vyjadrite svoje ja.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *