Vieme, kde si vyberiete kvalitnú pracovnú obuv

Zdravý človek má tisíce prianí, ale chorý či zranený má len jediné jedno – byť opäť v poriadku. Aj v práci – najmä pri tej manuálnej – platí, že bezpečnosť je prvoradá. Ak budete dodržiavať zásady bezpečnosti pri práci a zvolíte kvalitnú pracovnú obuv a oblečenie, vaše budúce ja sa vám určite poďakuje.

Dôležitosť pracovnej obuvi

Bezpečnosť pri práci je základným predpokladom pre priaznivé pracovné podmienky. Pri niektorých profesiách je nutná kvalitná a správne zvolená pracovná obuv. My odporúčame obuv od Abtexu, ktorá chráni to podstatné – vaše zdravie.

Takáto špecializovaná značková obuv dokáže efektívne zvýšiť vašu bezpečnosť pri práci. Taktiež vás ochráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Komfort je pri práci tiež dôležitý, preto naň netreba zabúdať.

Pracovné poltopánky

Pre niektoré profesie je najbežnejším riešením zvoliť pracovné poltopánky. Chránia celé chodidlo a sú dostatočne pohyblivé (nespevňujú členok). Pracovné poltopánky je možné dostať v rôznych prevedeniach. Či už ste zástancom klasického dizajnu alebo si potrpíte na moderný štýl, široký výber topánok v sebe určite ukrýva ten pár, ktorý vás sadne ako uliaty.

V e-shopoch nájdete poltopánky s oceľovou špicou, kompozitnou špicou, poltopánky s neprepichnuteľnou planžetou aj zdravotnícke poltopánky. Môžete si vyberať z rôznych veľkostí, farieb a značiek. Možnosťou sú aj kožené alebo softshellové topánky. Tie sú navyše priedušné a nepremokavé.

Pracovná členková obuv

Členková obuv vás ochraňuje počas celého dňa a poskytuje väčšiu stabilitu. Vyberte si bezpečnostné topánky, ktoré vás nesklamú a zabezpečia vám efektívnu ochranu zdravia.

V kategórii pracovnej členkovej obuvi nájdete pracovné a zdravotnícke topánky. Ak je na vašom pracovisku nebezpečenstvo pošmyknutia sa, topánky s protišmykovými vlastnosťami sú pre vás tie pravé. Na výber máte tiež obuv s vodeodolnými vlastnosťami. Či už ste zástancom kožených materiálov alebo vám vyhovujú gumové, máte z čoho vyberať.

Pracovné sandále

V horúcich letných dňoch sú ideálnym riešením pracovné sandále – a to pre pánov aj pre dámy. Môžete si vybrať pracovné sandále v rôznych farbách a zaujímavých prevedeniach. Všetky z nich vám prinesú maximálne pohodlie počas celého pracovného dňa.

Biele zdravotnícke a protišmykové sandále, kožená, gumená či látková obuv sú tiež k dispozícii. Vašim možnostiam sa medze nekladú.

Vysoká obuv

Pracovná vysoká obuv od Abtexu spĺňa požadované EN bezpečnostné normy. Poskytuje vám maximálnu mieru zabezpečenia a je vhodná aj do mínusových teplôt.

Špeciálna kvalita pracovnej obuvi PANDA

Pracovná obuv značky PANDA je vyrábaná talianskou firmou PANDA Sport. Jej výrobky spĺňajú vysoké nároky na bezpečnosť pri práci a zároveň sú veľmi príjemné na nosenie počas celej pracovnej doby. Aj túto značku nájdete v e-shope Abtexu.

Vaše ďalšie možnosti

V e-shope nájdete ďalšie zaujímavé typy produktov, ako sú čižmy, gumáky, zimná obuv či doplnky. Neváhajte a nájdite si obuv, ktorú nielen zabezpečí vaše pohodlie a bezpečnosť, ale ktorú si zamilujete aj na pohľad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.