Ako vybaviť založenie s.r.o. po novom?

Doba sa mení a spolu s ňou aj mnohé úkony, ktoré vykonávame. Napríklad, založenie s.r.o. Ako prebieha založenie s.r.o. dnes a aká je cena za založenie s.r.o.?

Podnikanie je jeden z najzaujímavejších spôsobov zarábania peňazí. Áno, na začiatku musíte veľa pracovať a veľa riskovať, robíte však to, čo chcete, bez toho, aby ste sa museli prispôsobovať niečomu alebo niekomu inému. Nie je tak žiadnym prekvapením, že čoraz viac ľudí sa v živote rozhodne robiť si svoj vlastný biznis. So slovami „biznis“ a „podnikanie“ sa automaticky spájajú slová spoločnosť s ručením obmedzeným a živnosť. Práve rozhodovanie sa medzi živnosťou a s.r.o. býva pre mnohých ľudí náročné. Väčšina podnikateľov sa však zhodne na tom, že založenie s.r.o. je výhodnejšie, ako robenie biznisu na živnosť. Áno, založenie s.r.o. postup je o niečo náročnejší ako postup pri založení živnosti. A ani téma „založenie s.r.o. cena“ príliš nenahráva do kariet spoločnosti s ručením obmedzeným, keďže jej založenie je drahšie ako založenie živnosti. Prečo je teda založenie s.r.o. vo väčšine prípadov lepšie?

Bez zdĺhavého vybavovania

Výhodou s.r.o. je skutočnosť, že pri tejto forme podnikania neručíte celým svojím majetkom, ako v prípade živnosti, ale len založeným imaním spoločnosti, ktoré je v prípade s.r.o. minimálne 5000 eur, čo nie je až tak veľa. Navyše, spoločnosť s ručením obmedzeným má oveľa lepší image ako obyčajná živnosť. Ak si chcete s.r.o. založiť sami, nevyhnete sa nekonečnému behaniu po rôznych úradoch a inštitúciách a vypisovaniu mnohých dokumentov. Takéto zakladanie s.r.o. je nepríjemné a málokomu sa ho chce absolvovať. Našťastie, tu sa k slovu dostávajú spomínané novodobé riešenia, ktorými je napríklad spoločnosť eTuls. Tá poskytne pomocnú ruku pri jednotlivých úkonoch založenia s.r.o. a s jej asistenciou je založenie firmy na Slovensku nielen jednoduché a bezproblémové, ale aj lacné a rýchle. S.r.o. totiž môžete takýmto spôsobom vybaviť už za 9-14 pracovných dní. Tak nečakajte a vybavte si svoju novú eseročku aj vy rýchlo a jednoducho!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *