4 fakty o vinylovej podlahe

Vinylové podlahy už nie sú minulosťou – v skutočnosti sa stávajú jednou z najpopulárnejších možností čo do podlahovej krytiny. Nezáleží na tom, aký dizajn hľadáte, do akej miestnosti vinyl chcete umiestniť či akú atmosféru by mal dotvárať, vinylová podlaha môže uspokojiť všetky vaše potreby.

Vinyl je udržateľný

Vinylové podlahy sú tiež udržateľnou voľbou. Vďaka dlhej životnosti sa znižuje množstvo odpadov, ktoré sú odosielané na skládky a šetria sa suroviny, ktoré by sa inak spotrebovali pri výrobe nových výrobkov. Rozšírená je aj recyklácia vinylu.

Vinyl je najlepšia možnosť

Vinylové podlahy poskytujú značné výhody pre zdravie, bezpečnosť a odolnosť oproti ostatným podlahovým typom.Sú trvanlivé a ľahko čistiteľné, čo minimalizuje množenie baktérií. Sú ideálnou podlahovou krytinou do kuchyne, školskej jedálne alebo nemocnice.

Vinyl vierohodne imituje

Moderné vinylové podlahy môžu napodobňovať akýkoľvek podlahový štýl za zlomok ceny originálu. Ak hľadáte spôsob, ako premeniť váš domov v rámci rozpočtu, siahnite po vinylovej podlahe. Pokiaľ túžitepovkusnej bridlici alebo vznešenej elegancii tvrdého dreva, vinyl vašu potreby uspokojí za omnoho nižšiu cenu. Drevené podlahy či korkové podlahy, vinyl je majstrom v imitovaní.

Spoľahlivosť a údržba

Vinylové podlahy môžete mať doma aj 20 rokov, pokiaľ sa o nich náležite staráte. Vinyl je ideálnou voľbou pre každú miestnosť, hodí sa ajtam, kde sa často pohybujete (kuchyňa, vstupné chodby a kúpeľne). Je navrhnutý tak, aby odolal škvrnám, plesniama škrabancom. Takmer všetko z neho možno vyčistiť metlou alebo mopom. Vyskúšajte túto štýlovú podlahovú krytinu a vneste do svojej domácnosti nevtieravú modernosť a eleganciu.

Jeho výhodou je bez pochýb aj pomerne nízka cena. Je tiež dobrým tepelným a zvukovým izolantom a je vhodnou krytinou v prípade, že ste sa rozhodli pre podlahové kúrenie.


          
        
	      

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *