Doplnky stravy, ktoré majú blahodarný vplyv na organizmus

V dnešnom uponáhľanom svete dostáva organizmus naozaj zabrať. Stres na vás číha zo všetkých strán, rovnako tak mnohokrát upadnete do depresie, že nestíhate pracovné povinnosti. Bohužiaľ, všetky neduhy sa nahromadia, a potom sa prejavia tým, že zlyhá celý organizmus vrátane imunitného systému. Začnite sa o svoje zdravie starať, pričom organizmus sa vám odvďačí tým, že bude perfektne fungovať za každej situácie.

Začnite u životného štýlu. Zaraďte do svojho týždenného programu pohyb, zamerajte sa na zdravú stravu a snažte sa odbúravať stres, pokojne aj meditáciami. Akúsi pridanou hodnotou sú doplnky stravy, ktoré majú vskutku blahodarné účinky.

Proti chrípke a prechladnutí

Ak ste doteraz veľmi často trpeli na chrípky a prechladnutia, nie je nič jednoduchšie, než do tela dostať poriadnu dávku vitamínov. Pre takéto prípady sú pripravené produkty ako EXTRA C 500 a REISHI + Zinok a vitamín C. Podporíte svoj imunitný systém, zaistíte správnu funkčnosť obehového systému.

Keď už sme pri tom imunitnom systému, pozitívny vplyv na neho má tiež preparát zvaný SELÉN FORTE, ktorý okrem iného chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Zlepšuje aj funkciu imunitného systému a štítnej žľazy.

Stop únave a vyčerpaniu

Ak sa cítite často vyčerpaní a unavení, aj keď si doprajete dostatok spánku, skúste doplnky stravy pre zmiernenie a potlačenie daného pocitu. Znížiť únavu dokáže IMELO-HLOH plus Horčík, ktorý ešte navyše podporuje srdcovú činnosť a nervovú sústavu.

Veľmi obľúbeným doplnkom stravy je tiež ZINOK Forte, s ktorým sa vám zlepšia vlasy, nechty, kosti a pokožka. Ešte ďalej nesmieme zabudnúť na CHROM Combi s perfektným vplyvom na kĺby, zrak, tvorbu DNA, plodnosť a reprodukciu.

Všetky uvedené produkty zakúpite v internetovom obchode GREENLIKE.sk, ktorý sa špecializuje na prírodné doplnky stravy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.