Zakladáte firmu a hľadáte sídlo firmy? Vyberte si virtuálne sídlo v Bratislave

Pri rozbiehaní vlastnej firmy narážajú začínajúci podnikatelia na problém zohnať vhodné sídlo firmy, ktoré by začínajúcu firmu reprezentovalo a samozrejme aj vyhovovalo všetkým podmienkam, ktoré daný podnikateľ má. Viacerí začínajúci podnikatelia ale majú problém nájsť cenovo výhodné sídlo firmy, ktoré by ich reprezentovalo. 

Ak sa ani vám nepodarilo vybrať si vhodné sídlo firmy, ešte je tu možnosť vybrať si virtuálne sídlo firmy.

Lukratívne adresy

Najlákavejším na virtuálnych sídlach sú predovšetkým ich lukratívne adresy. Nachádzajú sa totiž v samom centre nášho hlavného mesta. Tieto adresy sú veľmi lukratívne a mnohé firmy túžia mať adresu firmy práve v kanceláriách v historickom centre. Vlastniť a prenajať si virtuálne sídlo je však rozdiel. Lukratívna adresa týchto virtuálnych sídiel vám ale môže pomôcť preraziť v tak veľkej konkurencii a dokonca ju aj predbehnúť. Každý, kto nakupuje, sa prirodzene zaujíma, kde sídli daná firma. Prirodzene, že väčšina zákazníkov uprednostní firmy na lukratívnych adresách. Navyše lukratívna adresa vám môže pomôcť vyhnúť sa častým kontrolám úradov, čo určite oceníte.

Nízke ceny

Druhým lákadlom sídiel firmy v Bratislave sú predovšetkým nízke ceny za virtuálne sídlo. Ak si vyberiete lukratívne sídlo spoločnosti v Bratislave z ponuky virtuálnych sídiel, nemusíte sa báť, že by ste platili stovky eur za prenájom. Mesačne vás virtuálne sídlo vyjde pár desiatok eur, čo je v porovnaní s klasickým prenájmom podstatne lacnejšie. Virtuálne sídlo sa ale preto volá virtuálnym sídlom, pretože sa na ňom fyzicky nebudete nachádzať. Vaša firma bude na tejto adrese registrovaná, no využívať budete môcť maximálne zasadacie priestory na stretnutie s klientmi. 

Virtuálne sídlo si vyberajú hlavne začínajúci podnikatelia, ktorí nepotrebujú vlastné kancelárske priestory a svoju prácu dokážu vykonávať aj z domácej kancelárie. Vyberajú si ho aj podnikatelia, ktorí chcú ušetriť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.