Zaujímavé kombinácie oblečenia a doplnkov do práce

Každá žena sa rada parádi, či už ide na stretnutie s kamarátkami, alebo do kina s kamarátmi. Máte pocit, že už neviete, aké kombinácie oblečenia a doplnkov si vybrať do práce, aby ste vyzerali štýlovo a zároveň reprezentatívne? Skúste kombinovať napríklad toto oblečenie a doplnky.

Elegantné slim nohavice a voľné blúzky

Nohavice sú vďačným oblečením, či už na oficiálne, či menej oficiálne príležitosti. Do práce využijete svetlé béžové nohavice, ale aj čierne nohavice. Kombinovať vám ich odporúčame v teplejších ročných obdobiach s voľnými na dotyk príjemnými a hlavne nekrčivými vzorovanými a jednofarebnými blúzkami. Ak máte postavu moletky, odporúčame k veľkostne vyhovujúcim nohaviciam obliekať elegantné blúzky pre moletky.

V prípade teplého počasia nemusíte na blúzky dávať nič. Ak ale pofukuje vetrík a cestou do práce vám je zima, na jar si oblečte predĺžené sako, blejzer a na jeseň uprednostňujte vlnené kabáty so zapínaním na gombíky.

K takémuto outfitu zlaďte univerzálnu priestrannú obdĺžnikovú dámsku kabelku a jemné šperky – jemné náušnice a jemný strieborný prívesok. Čo sa týka obuvi, na jar a cez leto odporúčame nosiť dámske poltopánky na tenkej podrážke, či na platforme. Na jeseň a cez zimu odporúčame členkové čižmy, resp. klasické kožené čižmy tesne pod kolená.

Púzdrové sukne, obtiahnuté blúzky a saká

Ak si váš zamestnávateľ vyžaduje pracovný dress code, odporúčame nosenie kostýmu, resp. nosenie púzdrových sukní, obtiahnutých blúzok ideálne v bielej farbe a nosenie dámskych sák.

Púzdrové sukne zvýraznia vaše krivky, predĺžia postavu a váš outfit dokonale podčiarknu spolu s modernými kabelkami.

K takémuto outfitu si obúvajte lakované lodičky, pokojne aj farebné. Farbu lodičiek ale odporúčame vždy ladiť s farbou saka. V zimných mesiacoch si obliekajte teplé pančuchy, okolo krku si dajte teplý šál a obúvajte si semišové čižmy nad kolená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.