Reklamné predmety ako nosič a súčasť firemnej identity

Hoci sme sa prehupli do digitálnej éry, kedy väčšina činností, objednávok a ďalších vecí prebieha cez internet, nesmiete zabúdať ani na propagáciu mimo virtuálny svet. Ak premýšľate, ako zaujať potenciálnych klientov a potešiť obchodných partnerov, vyberte reklamné predmety. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, aké reklamné predmety môžete rozdávať.

Chvíľu mali reklamné predmety útlm, ale v posledných rokoch sa opäť dostávajú do kurzu. Slúžia ako propagačný nástroj. Pamätajte, čím zaujímavejší predmet, tým lepšie sa dostane do povedomia a podvedomia verejnosti.

Ako by mali reklamné predmety vyzerať?

Veľmi dôležité je, aby reklamný predmet obsahoval vaše logo, a tým pádom sa stal aj súčasťou firemnej identity. Obľube sa tešia kalendáre a diáre na tento rok, na ktoré si môžete nechať natlačiť logo a názov spoločnosti. Ďalej môžete siahnuť po predmetoch a darčekoch na rozdávanie, ako sú powerbanky, potreby pre fajčiarov, fotorámčeky, prívesky a kľúčenky, šnúrky na krk, odznaky, plyšové hračky, antistresové veci, peňaženky, sviečky a hry.

Pre ekologicky zmýšľajúcich sú pripravené tiež ekologické reklamné predmety, a to recyklovateľné perá a ceruzky, recyklovateľné zápisníky či recyklovateľné tašky.

Na koho sa obrátiť?

Jedným z predajcov reklamných predmetov je spoločnosť Sketch, ktorá ale nerealizuje maloobchod, a tak vyžaduje, aby bola objednávka za minimálne 60 euro. Ak je objednávka do danej čiastky, spoločnosť si účtuje manipulačný poplatok. Rovnako tak sa môžete tešiť na zvýhodnenú cenu dopravy, ktorá sa však odvíja od hmotnosti balíka.

Pozrite sa teda do pestrého produktového portfólia e-shopu https://www.reklamnepredmetysketch.sk/sk, kde nájdete všetko potrebné. Doba realizácie zákazky záleží na tom, aké máte nároky a čo požadujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *